آیت الله غفاری: بی‌خبران از محبت
 • 5 آبان 1400 ساعت: ۱۱:۰۴
 • بازدید 791
  10
  مقدس نماها

  کدام یک از اهل بیت علیهم‌السلام را دشمنان اسلام و قرآن کشتند؟! این بزرگواران به دست مدعیان دروغین و مقدس نماها و ظواهرپرست‌ها کشته شدند.

  نویسنده : استاد غفاری منبع : ? استاد غفاری، فتح عشق، ص۲۴۹.
  پ
  پ

  حضرت آیت الله غفاری در تبیین بی‌خبران از محبت فرمودند:

  ? یادمان نمی‌رود که زاهدين بی‌معرفت، اولین صدمه و ضربه را به اسلام و قرآن زدند. اگر شناختی از علی و اولاد على علیهم‌السلام داشتند، هیچ وقت اتفاقات ناگوار بعد از رحلت پیامبر گرامی اسلام نمی‌افتاد.
  ?متأسفانه بی‌معرفتی و بی‌بصیرتی نسبت به حق و باطل داشتند و با اینکه اهل علم و عبادت‌های سنگین و از حافظان و قاریان قرآن بودند، اما به حقیقت قرآن حمله‌ور شدند تا جایی که در کربلا سر قرآن ناطق را بر روی نیزه قرار دادند.

  ❓کدام یک از اهل بیت علیهم‌السلام را دشمنان اسلام و قرآن کشتند؟! این بزرگواران به دست مدعیان دروغین و مقدس نماها و ظواهرپرست‌ها کشته شدند.

  ?در طول تاریخ تنها ائمه هدی علیهم‌السلام نبودند، بلکه هزاران انسان پاک و معتقد به عرفان و سلوک را هم شکنجه ، تبعید و حتی اعدام کردند. امان از دست ظاهربین‌ها و مقدس نماها که در همه‌ی دوران و اعصار بوده‌اند و خواهند بود.

  ✅ امیدواریم که آقا و مولایمان امام زمان علیه‌السلام بیایند و اسلام و قرآن را از دست این زهّاد بی‌بصیرت نجات بدهد. ان شاء الله

  ? استاد غفاری، فتح عشق، ص۲۴۹.

  https://shahdeshgh.ir/product/fatheshgh/

  برای مطالعه بیشتر در مورد بی‌خبران از محبت به کتاب فتح عشق حضرت آیت الله غفاری مراجعه نمایید.

  برای آگاهی بیشتر از مطالب حضرت آیت الله غفاری سایت معرفت نفس را هم ببینید.

  ثبت دیدگاه