آیت الله غفاری: حراج واقعی
 • 30 شهریور 1400 ساعت: ۷:۰۱
 • بازدید 876
  11
  أعطني بمسألتی

  «أعطني بمسألتی ایاک جمیع خیر الدنيا وجميع خير الاخرة»؛ خدا این حقیقت را به معصوم می‌گوید تا او هم با زبان دعا، به من و شما بگوید.

  نویسنده : استاد غفاری منبع : ? استاد غفاری، ساقی عشق،صفحه۱۳۹.
  پ
  پ

  آیت الله غفاری: آیا این، یک حراج واقعی نیست؟!

  ? معاذالله؛ خدا لوطی بازی‌هایی دارد که امید سالکین همین چیزهاست. او به همه دار و ندارش چوب حراج زده و در ماه‌های رجب، شعبان و رمضان، طور دیگری با بندگانش معامله می‌کند.

  ? اگر یک مقدار دقت کنید، می‌بینید که در این ماه‌ها واقعا همه چیزش را حراج کرده است؛ طوری که در سایر ماه‌ها، از این خبرها نیست. این سه ماه عجیب است! در سایر ماه‌ها، انسان باید چقدر زحمت و ریاضت بکشد، خون دل‌ها بخورد تا یک حال یا مقامی به او بدهند؛

  ❤️ اما در ماه رجب، هنوز کاری نکرده‌ای می‌بینی که خدا می‌گوید: همه چیز را به تو می‌دهم! فقط بخواه و درخواست کن! «أعطني بمسألتی ایاک جمیع خیر الدنيا وجميع خير الاخرة»؛ خدا این حقیقت را به معصوم می‌گوید تا او هم با زبان دعا، به من و شما بگوید.

  ? خدا می‌گوید: من لوطی‌گری می‌کنم و در این ماه، تمام خیر دنیا و آخرت را به شما می‌دهم؛ هیچ قیدی هم ندارد. ای گناهکار! ای مؤمن! ای با تقوا! ای بی تقوا! این را از من بخواه تا بدهم! پس همه می‌توانند وارد بشوند. آیا این، یک حراج واقعی نیست؟!

  ? استاد غفاری، ساقی عشق،صفحه۱۳۹.

  https://shahdeshgh.ir/product/saghieshgh/

  برای آگاهی بیشتر از مطالب حضرت استاد غفاری سایت معرفت نفس را هم ببینید.

  ثبت دیدگاه