تشکر یا شکایت اعضای بدن
 • 10 شهریور 1400 ساعت: ۲:۴۴
 • بازدید 882
  15
  سلوک چمران

  دکتر چمران از اولیای الهی است و به مقام مخلَصين رسیده است. در آخرین لحظات، از اعضایش عذرخواهی می‌کند و می‌گوید: «من خیلی از شما کار کشیدم!»

  نویسنده : استاد غفاری منبع : استاد غفاری، مادر واقعی، ص۷۹-۸۰
  پ
  پ

  آیت الله غفاری :

  حتما زندگی نامه شهید دکتر چمران، این عارف بالله را بخوانید. من سال ۶۰ یادداشت‌های ایشان را می‌خواندم. دکتر چمران از اولیای الهی است و به مقام مخلَصين رسیده است. در آخرین لحظات، از اعضایش عذرخواهی می‌کند و می‌گوید: «من خیلی از شما کار کشیدم!»

  ?اما آقای چمران! اینها هم از شما تشکر می‌کنند که در راه محبوب از آنها کار کشیدی. اینها خیلی ممنون هستند که در راه اوامر الهی خرجشان کردی. طور دیگری فکر نکنید! تمام موجودات عالم، شعور دارند. لذا اگر خدای ناکرده در یک جای بد به این اعضا فرمان بدهی، قطعا در محضر الهی از تو شکایت می‌کنند.

  ✅ در ادامه آیت الله غفاری : اما اگر دستوری که دکتر چمران داد را به بدنمان بدهیم، دستوری که اولیاء الهی به اینها می‌دهند را بدهیم و دائما به این اعضا درنماز، در ذکر، در اعمال خوب، در انفاق و خوبی، در دست گیری از دیگران و بی‌تفاوت نبودن نسبت به مسائل اجتماعی و سیاسی و زحمات امام و خون شهدا، دستور بدهیم، چقدر قشنگ است.

  ❤️ امیدواریم که حضرت زهرای اطهر علیهاالسلام کمک کند که همیشه صدای اعضاء و جوارح بدنمان، به ذکر و تشکر از ما بلند شود و دیگر ما را لعن نکنند!

  ? استاد غفاری، مادر واقعی، ص۷۹-۸۰?
  https://shahdeshgh.ir/product/madar/

  کسب معارف بیشتر در سایت معرفت نفس

  ثبت دیدگاه